logo

Parochiefederatie Gennep

RK Gemeenschap Heijen en Gennep

Wandeltocht naar Kevelaer

Op vrijdag 6 september lopen wij vanaf Gennep een contemplatieve wandeling naar Kevelaer. De tocht, die ieder jaar een ander thema heeft, gaat over velden, langs boerenweggetjes en bos.


We beginnen deze dag om 7 uur met een kopje koffie of thee en een openingsbijeenkomst omlijst met muziek. De gehele lengte is 28 kilometer, maar er zijn onderweg voldoende rustpunten. Zoals rond half elf een stop in een lommerrijke tuin met koffie en cake. Een lunch rond een uur, waarvoor je wel zelf een lunchpakketje moet meenemen, voor koffie, thee en fris wordt gezorgd.


Dan nog een korte stop in het Zwijnenbos, en aan het einde van de wandeling een bijeenkomst in de Hubertuskapel in Kevelaer. Waarna iedereen op eigen gelegenheid naar Kevelaer loopt, waar een diner op ons wacht in Restaurant Alt Derp. Rond 20.00 uur brengt een bus ons weer terug naar Gennep.


Kosten €40,00 per persoon.
Voor meer info: ingeborgscheepers@gmail.com, tel.nr. 06 203 01 205