logo

Parochiefederatie Gennep

RK Gemeenschap Heijen en Gennep

Lichtpuntje (53)

Wat is het mooi om in onze provincie Limburg zoveel wegkapellen te zien, die uit geloof, vroomheid en dankbaarheid zijn opgericht. De vele kapellen in Limburg zijn vaak “iets extra’s” op onze wandel-, of fietsroute. Maar mag God ook wat meer zijn dan alleen “iets extra’s” in ons leven? We leven in een kleiner en kwetsbaarder wordende kerkgemeenschap. Dat is ons inmiddels wel duidelijk. Maar misschien vertrouwen wij daarom méér op Gods kracht en op wat Hij te zeggen heeft dan op wat wij menen te moeten doen. Wanneer u in deze zomer op vakantie gaat of thuis blijft en een wegkapelletje of kerk bezoekt, laat het dan niet alleen bij “iets extra’s”.

Ga op zoek naar God en laat u vinden door Hem, zodat de wereld “iets extra’s” wordt en God alles!

Pastoor Kessels