logo

Parochiefederatie Gennep

RK Gemeenschap Heijen en Gennep

Zegening brandweerkazerne

De gloednieuwe kazerne, aan de Paesplasweg 2 in Gennep, wordt 31 augustus officieel geopend. Daarbij wordt hij ook gezegend door pastoor Bouman.
Op zaterdag 1 september is er tussen 10.00 en 16.00 uur een open dag voor iedereen die nieuwsgierig is geworden. Er valt voor jong en oud van alles te beleven. Die dag zijn er diverse spectaculaire demonstraties, zoals ‘vlam in de pan’, de blusboot en hulpverlening. Ook kunnen bezoekers zelf ervaren hoe het is om door een met rook gevulde omgeving te lopen. Kinderen kunnen onder andere een kijkje nemen in de diverse indrukwekkende voertuigen en deelnemen aan wateractiviteiten. Natuurlijk is er ook gedacht aan een hapje en drankje. Vanwege de verwachte drukte kunt u het beste met de fiets naar de open dag komen.
Meer informatie? Kijk op www.brandweergennep.nl . Hier staat een uitgebreid overzicht van de activiteiten die tijdens de open dag plaatsvinden en zijn foto’s te zien van de bouw van de kazerne.