logo

Parochiefederatie Gennep

RK Gemeenschap Heijen en Gennep

Pastoor 45 jaar: 28 september 2012 open huis op de pastorie

Een pastorie is een woon- en werkhuis tegelijk: parochianen zijn daar altijd welkom!
Om dat te benadrukken organi­seerde ik vorig jaar bij mijn 4*11 een “open huis” op de pastorie. Blijkbaar viel dat in goede aarde, want vlaai en drank waren bijna niet aan te slepen! Dus: voor herhaling vatbaar.
Op 28 september bent u dus weer van harte welkom bij het “open huis” aan de Niersdijk 1 en wel:
• ’s morgens van 10.00-12.00 uur
• ’s avonds van 19.30-???
Net zoals vorig jaar: neem geen wijn of chocolade of wat dan ook mee, nergens voor nodig. Ervaar dat niet als “lege handen”, maar als een “open hart”. Het mooiste én het belangrijkste vind ik de ontmoeting met elkaar.
Dus: wanneer u mij proficiat wilt wensen of gewoon nieuwsgierig bent, wanneer u vorig jaar al geweest bent of niet, wanneer u kort wilt komen of wat langer wilt blijven plakken: welkom op 28 september!

Hans Bouman, pastoor.